Emire Boyun Eğ

Orada bütün mazlumların öfkesi olacağım!" Daraldığında göğsün, sıkıştığında kalbin, tüm dertler geldiğinde üzerine bir bir, vazgeçmezsen eğer Kazanacaksın!

Responsive image
YAZAR
Ömer Faruk Bayram
DOSYA BOYUTU
5,10 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052884959

Emire Boyun Eğ harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ömer Faruk Bayram. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ömer Faruk Bayram'den Emire Boyun Eğ kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Ben orada tüm haksızlıklara karşı dövüşeceğim. Tüm ezilen, dışlanmış, toplumda yok sayılmış, sadecebirilerinin rahatı, hevesi yüzünden itilip kakılmış insanlar için dövüşeceğim! Orada bütün mazlumların öfkesiolacağım!Daraldığında göğsün, sıkıştığında kalbin, tüm dertler geldiğinde üzerine bir bir, vazgeçmezsen eğerKAZANACAKSIN! Eğer ki iz bırakmak istiyorsan şu hayatta, tüm dünya gelse de üzerine kaçmayacak,doğru bildiğin için mücadele edecek ve BAŞARACAKSIN! (Tanıtım Bülteninden)  


Ömer Faruk Bayram. Ben orada tüm haksızlıklara karşı dövüşeceğim. Tüm ezilen, dışlanmış, toplumda yok sayılmış, sadece birilerinin rahatı, hevesi yüzünden itilip kakılmış insanlar için dövüşeceğim!