Özgürlük Kırıntıları

Benan Sibel Öztürk. Mutluyum diyebilmek için birçok nedenim var yine de hayatta. Her şeye ve herkese rağmen tüm savaşlardan galip geldiğim için mutluyum mesela…

Responsive image
YAZAR
Benan Sibel Öztürk
DOSYA BOYUTU
8,18 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052094136

Bir Özgürlük Kırıntıları kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Özgürlük Kırıntıları kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Benan Sibel Öztürk tarafından yazılmıştır.


Mutluyum diyebilmek için birçok nedenim var yine de hayatta. Her şeye ve herkese rağmen tüm savaşlardan galip geldiğim için mutluyum mesela… Ve birçok işi birçokları arasından sıyrılarak başarabildiğim için mutluyum. Seçtiğim ve çiziğim doğrularda her zaman başım yukarıda yürüdüğüm için mutluyum. En zor günlerimi tek başıma atlattığım için mutluyum.Ve ben sıradan bir kadın değilim asla. Çünkü benim hayalini kurduğum her şey gerçek oluyor… (Tanıtım Bülteninden)  


Farklı toplumsal kesimler taleplerini dile getirememekte, örgütlenme ve siyaset yapma hakkını kullanamamaktadır. Basın, düşünce ve örgütlenme özgürlüklerinin kırıntıları da yok edilmektedir.