Hayatı Çöpe Sıyırma!

11.90 TL. Hayatın basamakları önüme serilmişti. Yavaş yavaş indirdim onlardan ve çok renkli bir duygu bahçesinde dolaştım. Yoğun, doyurucu ve düşündüren bir ilk kitap. Hayatı Çöpe Sıyırma!

Responsive image
YAZAR
Gülgün Terzioğlu
DOSYA BOYUTU
1,21 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786058410336

Hayatı Çöpe Sıyırma! harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Gülgün Terzioğlu. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Gülgün Terzioğlu'den Hayatı Çöpe Sıyırma! kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"Sokaklarda, caddelerde yanımızdan akıp geçen kalabalık yüzlerin hepsinde birer yaşam ayrıntısı ve gizlenmiş yaralar var. Kimse kimsenin öyküsüne dokunamıyor oysa. Gerçekler daha derinlerde gizli.""Hayatı Çöpe Sıyırma!"yı bir gecede, heyecanla okuyup bitirdim. Gerçek hayattan yoğun damlalar taşıyan bu bir demet sarsıcı öykü beni düşündürdü, duygulandırdı ve hayatta olan farkındalığımı arttırdı. Kitabı kapattığımda daha zengin bir dünyanın içinde olduğumu fark ettim. Hayatın basamaklarıönüme serilmişti. Yavaş yavaş indirdim onlardan ve çok renkli bir duygu bahçesinde dolaştım. Yoğun, doyurucu ve düşündüren bir ilk kitap.-Nazlı Eray- (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 144Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Postiga 


Hayatı Çöpe Sıyırma! "Sokaklarda, caddelerde yanımızdan akıp geçen kalabalık yüzlerin hepsinde birer yaşam ayrıntısı ve gizlenmiş yaralar var. Kimse kimsenin öyküsüne dokunamıyor oysa.